Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest zależny od kilku czynników takich jak:

 • godzina złożenia zamówienia
 • wybrana forma płatności
 • dostępność produktów

 

Większość zamówień jest realizowanych (pakowanych i szykowanych do odbioru przez kuriera) w ciągu 12-24 godzin od ich złożenia.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 11:00 (często nawet do godziny 13:00) to w 99% przypadku zostaje wysłane jeszcze tego samego dnia.

Czasami zdarza się, że zamówienie może zostać wysłane z opóźnieniem np. jeżeli czekamy na dostawę jakiegoś produktu. Staramy się w takiej sytuacji informować o opóźnieniu lub proponować inny produkt. 

Na czas realizacji zamówienia ma również wpływ wybrana forma płatności.

 • zamówienia z formą płatności "pobranie" są przekazywane do realizacji niezwłocznie po ich wpłynięciu 
 • zamówienia z formą płatności "przelewy24" i prawidłowo zakończoną wpłatą są również od razu przekazywane do realizacji, ponieważ informacja o wpłacie zostaje do nas wysłana razem z zamówieniem
 • natomiast w przypadku płatności przelewem tradycyjnym czas jest wydłużony i takie zamówienia przeważnie są realizowane następnego dnia roboczego (po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie). 

  

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 • Płatność elektroniczna (przlewy24) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
 • Płatność przelewem (tradycyjnym) - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
 • Płatność przy odbiorze (pobranie) - szybka forma płatności, umożliwiająca często natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że ta forma płatności jest przeważnie najdroższa. 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 • Kurier umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
 • Paczkomaty zazwyczaj są dostarczane następnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia. Należy pamiętać, że paczka dostarczona do paczkomatu jest w nim dostępna do odbioru przez 48 godzin. Po tym czasie wraca do nadawcy. 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl